Padeltilbud

Tilbudsforespørsel for padelbane

For å lettere kunne gi deg et raskt svar, ber vi deg om å svare på spørsmålene nedenfor. Du kan velge flere enn ett alternativ.

Hvilken banetype
Type konstruksjon
Størrelse på bane
Hvor skal dere plassere den nye banen?
Finansering

Ved å sende meldingen godkjenner du også at vi håndterer disse opplysningene for å kunne gi deg et korrekt svar. Les mer om vår personvernerklæring her.

 

World Wide Padel Team

Johan Hansson
Johan HanssonCEO/Partner
Martin Axelsson
Martin AxelssonSelger Sverige
+46 70 781 04 00
martin@worldwidepadel.se
Mikael Södergran
Mikael SödergranSelger Sverige
+46 76 086 61 62
mikael@worldwidepadel.se
Morten Steen Hansen
Morten Steen HansenCOO Norden
+46 73 420 30 52
morten@worldwidepadel.se
Raffael
RaffaelInstallatör
Staffan Jacobson
Staffan JacobsonIT
+46 739 22 02 44
staffan@worldwidepadel.se
Carl Almgren
Carl AlmgrenPartner
+46 708 27 28 58
carl@worldwidepadel.se
Kalle Cers
Kalle CersPartner
+46 76 106 32 90
kalle@worldwidepadel.se
Sofie Manske
Sofie ManskeCFO/Partner
+46 70 588 81 47
sofie@worldwidepadel.se