World Wide Padel Tiimi

Johan Hansson
Johan HanssonCEO/Partner
+46 76 880 00 18
johan@worldwidepadel.se
Martin Axelsson
Martin AxelssonMyyjä Ruotsissa
+46 70 781 04 00
martin@worldwidepadel.se
Mikael Södergran
Mikael SödergranMyyjä Ruotsissa
+46 76 086 61 62
mikael@worldwidepadel.se
Morten Steen Hansen
Morten Steen HansenCOO Norden
+46 (0)73 420 30 52
morten@worldwidepadel.se
Johan Petersson
Johan PeterssonMyyjä Eurooppa
+46 70 910 13 95
johanp@worldwidepadel.se
Staffan Jacobson
Staffan JacobsonIT
+46 739 22 02 44
staffan@worldwidepadel.se

Tarjouskysely, padelkenttä

Jotta voisimme vastata sinulle helpommin ja nopeammin pyydämme sinua vastaamaan alla oleviin kysymyksiin. Voit valita useita vaihtoehtoja.

Mikä kenttätyyppi

Lähettämällä tämän viestin hyväksyt samalla, että käsittelemme näitä tietoja voidaksemme antaa sinulle oikean vastauksen. Lue lisää tietosuojakäytännöistämme tästä.