Tarjouskysely, padelkenttä

Jotta voisimme vastata sinulle helpommin ja nopeammin pyydämme sinua vastaamaan alla oleviin kysymyksiin. Voit valita useita vaihtoehtoja.

Mikä kenttätyyppi

Lähettämällä tämän viestin hyväksyt samalla, että käsittelemme näitä tietoja voidaksemme antaa sinulle oikean vastauksen. Lue lisää tietosuojakäytännöistämme tästä.

 

World Wide Padel Tiimi

Sofie Källström
Sofie KällströmCEO
+9710508944171
Mail
Mikael Södergran
Mikael SödergranMyyjä Ruotsissa
+46 76 086 61 62
mikael@worldwidepadel.se
Morten Steen Hansen
Morten Steen HansenGlobal Sales Director
+46 (0)73 420 30 52
morten@worldwidepadel.se
Carl Almgren
Carl AlmgrenPartner
+46 708 27 28 58
carl@worldwidepadel.se
Kalle Cers
Kalle CersPartner
+46 76 106 32 90
kalle@worldwidepadel.se
Sofie Manske
Sofie ManskeCFO/Partner
+46 70 588 81 47
sofie@worldwidepadel.se
Lotta Andersson
Lotta AnderssonPurchasing Director
+46 (0)79 585 05 48
lotta@worldwidepadel.se