Padeltilbud

Anmodning om tilbud på padelbane

For at vi lettere kan give dig et hurtigt svar, beder vi dig om at svare på nedenstående spørgsmål. Du kan godt vælge mere end ét svar.

Hvilken banetype?
Type af konstruktion
Banens størrelse
Hvor skal jeres nye bane ligge?

Når du indsender meddelelsen, accepterer du også, at vi håndterer disse oplysninger for at kunne give dig et korrekt svar. Læs mere om vores integritetspolitik her.

 

World Wide Padel Team

Vores professionelle team hjælper jer med at bygge padelbanen fra idé til første serv.

Johan Hansson
Johan HanssonCEO/Partner
+46 76 880 00 18
johan@worldwidepadel.se
Martin Axelsson
Martin AxelssonForhandlere Sverige
+46 70 781 04 00
martin@worldwidepadel.se
Mikael Södergran
Mikael SödergranForhandlere Sverige
+46 76 086 61 62
mikael@worldwidepadel.se
Morten Steen Hansen
Morten Steen HansenCOO Norden
+46 73 420 30 52
morten@worldwidepadel.se
Matti Myllykoski
Matti MyllykoskiForhandlere Norge
+47 922 57 009
matti@worldwidepadel.se
Raffael
RaffaelInstallatør
Staffan Jacobson
Staffan JacobsonIT
+46 739 22 02 44
staffan@worldwidepadel.se
Carl Almgren
Carl AlmgrenPartner
+46 708 27 28 58
carl@worldwidepadel.se
Kalle Cers
Kalle CersPartner
+46 76 106 32 90
kalle@worldwidepadel.se
Sofie Manske
Sofie ManskeCFO/Partner
+46 70 588 81 47
sofie@worldwidepadel.se